Objednávka e-knihy

Objednávka e-knihy "S mlékem, nebo bez"

Rekapitulace objednávky

  • Objednávám si e-knihu S mlékem, nebo bez od Kamila Provazníka za cenu 249 Kč (10 eur) vč. DPH 21%
  • Mohu využít nabídky předprodeje aktualizovaného dotisku knihy za zvýhodněnou cenu 50 Kč - 2 EUR (dotisk vychází v prosinci 2018).

  • Vím, že k předobjednávce papírové verze knihy je potřeba zaplatit poštovné a balné ve výši 65 Kč (6 EUR). Tato položka je již zahrnuta v celkové ceně položky.
  • Překontroloval jsem si pečlivě všechny údaje zadané v objednávce, především poštovní adresu, na kterou chci knihu zaslat. Chybějící údaj může znamenat, že kniha se ke mně nemusí dostat.
  • KOMPLETNÍ FAKTURAČNÍ ÚDAJE, zálohová faktura, - vše vám přijde po odeslání objednávky na VÁŠ EMAIL. Po zaplacení objednávky emailem rovněž obdržíte daňový doklad.
  • Objednáním knihy získávám jako dárek přístup do uzavřené členské sekce, kde na mne čekají bonusové materiály (ebook jak uchovávat kávu a checklisty k vytištění).

Za jak dlouho budu mít knihu ve schránce?

Tištěná verze knihy je bohužel vyprodaná. Dotisk s aktualizací knihy chystáme na prosinec 2018. Je možno již teď si objednat dotisk knihy za zvýhodněnou cenu 50 Kč k elektronické verzi knihy. V prosinci získáte samozřejmě zdarma i aktuální verzi e-knihy.

Zasíláte knihy i na Slovensko a do EU?

Ano, knihu si můžete objednat na Slovensko. Tištěná verze knihy je však bohužel vyprodaná. Dotisk s aktualizací knihy chystáme na prosinec 2018. Je možno již teď si objednat dotisk knihy za zvýhodněnou cenu 2 EUR + 6 EUR poštovné k elektronické verzi knihy. V prosinci získáte samozřejmě zdarma i aktuální verzi e-knihy. Pokud si objednáváte elektronickou knihu do zahraničí na firmu, věnujte prosím pozornost upozornění uvedené výše na této stránce. Napadá Vás další otázka? Pište mi na info@cafeneratov.cz

Je povinné koupit si eKnihu?

V tuto chvíli ano. Tištěná verze je bohužel vyprodaná, ale jako bonus si můžete předobjednat papírovou verzi knihy za zvýhodněnou cenu 50Kč (aktualizovaný dotisk vyjde v prosinci 2018). Pokud nabídky tištěné verze nechcete využít, položku tištěné knihy nechte v objednávkovém formuláři nezaškrtnutou.

Jaké výhody má elektronická verze knihy?

Knihu ve formátu pdf si můžete uložit do vašeho PC, mobilu nebo tabletu a mít ji tak kdykoliv po ruce. Zároveň je elektronická verze knihy plná našich fotografií z našeho příběhu a krásné přírody Orlických hor.

Lze zaslat knihu na dobírku?

Bohužel z důvodu dražšího poštovného a administrativy spojené s tímto zasláním, knihy na dobírku neposíláme.

Objednávka se nedokončí. Stále dokola vidím jen hlášení probíhá zpracování objednávky...

Omlouváme se za nefunkčnost formuláře v některých prohlížečích. Pokud problémy přetrvávají, zkuste provést objednávku v jiném prohlížeči, zkuste vypnout AdBlocker, nebo napsat na info@cafeneratov.cz a my vám vystavíme fakturu ručně.

Potřebujete pomoc?

Napište mi na info@cafeneratov.cz nebo volejte na 777 025 217.

Jsme tu pro vás, rádi vám pomůžeme.

Objednávkový formulář vytvořen přes aplikaci FAPI.cz