Objednávka knihy

Objednávka knihy "S mlékem, nebo bez"

Rekapitulace objednávky

  • Objednávám si knihu S mlékem, nebo bez od Kamila Provazníka za cenu 219 Kč (8,99 eur) vč. DPH 10%
  • Vím, že k objednávce papírové verze knihy je potřeba zaplatit poštovné a balné ve výši 65 Kč (6 EUR). Tuto položku zaškrtnu v objednávkovém formuláři.
  • Překontroloval jsem si pečlivě všechny údaje zadané v objednávce, především poštovní adresu, na kterou chci knihu zaslat. Chybějící údaj může znamenat, že kniha se ke mně nemusí dostat. Beru na vědomí, že knihy jsou rozesílány 1x týdně.
  • KOMPLETNÍ FAKTURAČNÍ ÚDAJE, zálohová faktura, - vše vám přijde po odeslání objednávky na VÁŠ EMAIL. Po zaplacení objednávky emailem rovněž obdržíte daňový doklad.
  • Objednáním knihy získávám jako dárek přístup do uzavřené členské sekce, kde na mne čekají bonusové materiály (ebook jak uchovávat kávu a checklisty k vytištění).

Dáváte přednost knize v elektronické podobě?

Často cestujete nebo prostě raději chcete mít knihu kdykoliv po ruce? Pak jsme pro vás připravili elektronickou verzi knihy. Za cenu 179 Kč dostanete knihu ve formátu pdf. 

Elektronická verze knihy obsahuje:

- celý text knihy jako v papírové verzi

- přístup do členské sekce, kde bude uložena elektronická verze (nechtěným smazáním tak o knihu nepřijdete)

- elektronická kniha oproti papírové obsahuje mnoho našich fotografií provozu kavárny a krásné přírody Orlických hor

- beru na vědomí, že přístupy do členské sekce přijdou emailem ihned po přijetí platby

 

Pokud máte o elektronickou verzi zájem, zaškrtněte položku eKniha v objednávkovém formuláři.

Upozornění pro Slovensko a EU: Toto upozornění platí jen pro objednávky eKnihy. Pokud objednáváte z těchto zemí jen papírovou verzi knihy, upozornění ignorujte.

Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká Vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si elektronickou verzi mé knihy na fyzickou osobu nepodnikatele.

Za jak dlouho budu mít knihu ve schránce?

Knihy rozesíláme jednou týdně, pak záleží na České poště, takže pokud ji neobdržíte do 10 kalendářních dnů, určitě napište na info@cafeneratov.cz

Zasíláte knihy i na Slovensko a do EU?

Ano, knihu si můžete objednat na Slovensko. Cena knihy pak je 8,99 eur (poštovné 6 eur). Do jiných zemí knihu odesíláme po individuální domluvě na emailu: info@cafeneratov.cz Pokud si objednáváte elektronickou knihu do zahraničí na firmu, věnujte prosím pozornost upozornění uvedené výše na této stránce. Napadá Vás další otázka? Pište mi na info@cafeneratov.cz

Je povinné koupit si eKnihu?

Samozřejmě to povinné není. Můžete si objednat jen papírovou verzi knihy a nabídku elektronické knihy nevyužít. Položku eKnihy tak nechte v objednávkovém formuláři nezaškrtnutou. Je také možné si zakoupit pouze elektronickou verzi knihy a papírovou verzi neobjednávat.

Jaké výhody má elektronická verze knihy?

Knihu ve formátu pdf si můžete uložit do vašeho PC, mobilu nebo tabletu a mít ji tak kdykoliv po ruce. Zároveň je elektronická verze knihy plná našich fotografií z našeho příběhu a krásné přírody Orlických hor.

Lze zaslat knihu na dobírku?

Bohužel z důvodu dražšího poštovného a administrativy spojené s tímto zasláním, knihy na dobírku neposíláme.

Objednávka se nedokončí. Stále dokola vidím jen hlášení probíhá zpracování objednávky...

Omlouváme se za nefunkčnost formuláře v některých prohlížečích. Pokud problémy přetrvávají, zkuste provést objednávku v jiném prohlížeči, zkuste vypnout AdBlocker, nebo napsat na info@cafeneratov.cz a my vám vystavíme fakturu ručně.

Potřebujete pomoc?

Napište mi na info@cafeneratov.cz nebo volejte na 777 025 217.

Jsme tu pro vás, rádi vám pomůžeme.

Objednávkový formulář vytvořen přes aplikaci FAPI.cz