Objednávka e-knihy

Objednávka e-knihy "S mlékem, nebo bez"

Rekapitulace objednávky

  • Objednávám si e-knihu S mlékem, nebo bez od Kamila Provazníka za cenu 249 Kč (10 eur) vč. DPH 21%
  • Mohu využít nabídky předprodeje dotisku knihy za zvýhodněnou cenu 50 Kč - 2 EUR (dotisk vychází v prosinci 2018).

  • Vím, že k předobjednávce papírové verze knihy je potřeba zaplatit poštovné a balné ve výši 65 Kč (6 EUR). Tato položka je již zahrnuta v celkové ceně položky.
  • Překontroloval jsem si pečlivě všechny údaje zadané v objednávce, především poštovní adresu, na kterou chci knihu zaslat. Chybějící údaj může znamenat, že kniha se ke mně nemusí dostat.
  • KOMPLETNÍ FAKTURAČNÍ ÚDAJE, zálohová faktura, - vše vám přijde po odeslání objednávky na VÁŠ EMAIL. Po zaplacení objednávky emailem rovněž obdržíte daňový doklad.
  • Objednáním knihy získávám jako dárek přístup do uzavřené členské sekce, kde na mne čekají bonusové materiály (ebook jak uchovávat kávu a checklisty k vytištění).

Za jak dlouho budu mít knihu ve schránce?

Tištěná verze knihy je bohužel vyprodaná. Dotisk knihy chystáme na prosinec 2018. Je možno již teď si objednat dotisk knihy za zvýhodněnou cenu 50 Kč k elektronické verzi knihy. V prosinci získáte samozřejmě zdarma i e-knihu s aktuálními informacemi.

Zasíláte knihy i na Slovensko a do EU?

Ano, knihu si můžete objednat na Slovensko. Tištěná verze knihy je však bohužel vyprodaná. Dotisk s aktualizací knihy chystáme na prosinec 2018. Je možno již teď si objednat dotisk knihy za zvýhodněnou cenu 2 EUR + 6 EUR poštovné k elektronické verzi knihy. V prosinci získáte samozřejmě zdarma i aktuální verzi e-knihy. Pokud si objednáváte elektronickou knihu do zahraničí na firmu, věnujte prosím pozornost upozornění uvedené výše na této stránce. Napadá Vás další otázka? Pište mi na info@cafeneratov.cz

Je povinné koupit si eKnihu?

V tuto chvíli ano. Tištěná verze je bohužel vyprodaná, ale jako bonus si můžete předobjednat papírovou verzi knihy za zvýhodněnou cenu 50Kč (aktualizovaný dotisk vyjde v prosinci 2018). Pokud nabídky tištěné verze nechcete využít, položku tištěné knihy nechte v objednávkovém formuláři nezaškrtnutou.

Jaké výhody má elektronická verze knihy?

Knihu ve formátu pdf si můžete uložit do vašeho PC, mobilu nebo tabletu a mít ji tak kdykoliv po ruce. Zároveň je elektronická verze knihy plná našich fotografií z našeho příběhu a krásné přírody Orlických hor.

Lze zaslat knihu na dobírku?

Bohužel z důvodu dražšího poštovného a administrativy spojené s tímto zasláním, knihy na dobírku neposíláme.

Objednávka se nedokončí. Stále dokola vidím jen hlášení probíhá zpracování objednávky...

Omlouváme se za nefunkčnost formuláře v některých prohlížečích. Pokud problémy přetrvávají, zkuste provést objednávku v jiném prohlížeči, zkuste vypnout AdBlocker, nebo napsat na info@cafeneratov.cz a my vám vystavíme fakturu ručně.

Potřebujete pomoc?

Napište mi na info@cafeneratov.cz nebo volejte na 777 025 217.

Jsme tu pro vás, rádi vám pomůžeme.

Objednávkový formulář vytvořen přes aplikaci FAPI.cz