Objednávka knihy

Objednávka knihy "S mlékem, nebo bez"

Rekapitulace objednávky

  • Objednávám si knihu S mlékem, nebo bez od Kamila Provazníka za cenu 219 Kč (8,99 eur) vč. DPH 10%
  • Vím, že k objednávce papírové verze knihy je potřeba zaplatit poštovné a balné ve výši 65 Kč (6 EUR). Pokud objednáte dva a více kusů, máte poštovné a balné ZDARMA (v rámci ČR).
  • Překontroloval jsem si pečlivě všechny údaje zadané v objednávce, především poštovní adresu, na kterou chci knihu zaslat. Chybějící údaj může znamenat, že kniha se ke mně nemusí dostat. Beru na vědomí, že knihy jsou rozesílány 1x týdně, do 5 pracovních dní budou u vás.
  • KOMPLETNÍ FAKTURAČNÍ ÚDAJE, zálohová faktura, - vše vám přijde po odeslání objednávky na VÁŠ EMAIL. Po zaplacení objednávky emailem rovněž obdržíte daňový doklad.
  • Objednáním knihy získávám jako dárek přístup do uzavřené členské sekce, kde na mne čekají bonusové materiály (ebook jak uchovávat kávu a checklisty k vytištění).

Za jak dlouho budu mít knihu ve schránce?

Knihy odesíláme 1x týdně. Pokud ji neobdržíte do 7 pracovních dní od objednání, určitě napište na info@cafeneratov.cz a my sjednáme nápravu.

Zasíláte knihy i na Slovensko a do EU?

Ano, knihu si můžete objednat na Slovensko. Zvýhodněná cena knihy pak je 8,99 eur (poštovné 6 eur). Do jiných zemí knihu odesíláme po individuální domluvě na emailu: info@cafeneratov.cz Napadá Vás další otázka? Pište mi na info@cafeneratov.cz

Lze zaslat knihu na dobírku?

Bohužel z důvodu dražšího poštovného a administrativy spojené s tímto zasláním, knihy na dobírku neposíláme.

Objednávka se nedokončí. Stále dokola vidím jen hlášení probíhá zpracování objednávky...

Omlouváme se za nefunkčnost formuláře v některých prohlížečích. Pokud problémy přetrvávají, zkuste provést objednávku v jiném prohlížeči, zkuste vypnout AdBlocker, nebo napsat na info@cafeneratov.cz a my vám vystavíme fakturu ručně.

Potřebujete pomoc?

Napište mi na info@cafeneratov.cz nebo volejte na 777 025 217.

Jsme tu pro vás, rádi vám pomůžeme.

Objednávkový formulář vytvořen přes aplikaci FAPI.cz