Objednávka knihy

Objednávka knihy "S mlékem, nebo bez"

Rekapitulace objednávky

  • Objednávám si II. rozšířené vydání knihy S mlékem, nebo bez od Kamila Provazníka za cenu 269 Kč (10,99 eur) vč. DPH 10% Majitelé I. vydání mají slevu, konečná cena je 249 Kč (9,49 eur) vč. DPH 10%
  • Vím, že poštovné a balné mám úplně zdarma (platí v rámci akce do 12.11. a jen do ČR). Ušetřím tedy až 30% ceny (115 Kč). Běžná cena knihy po akci bude 299 Kč + 65 Kč poštovné. Poštovné na Slovensko činí 6 eur.
  • POZOR: Pokud jste si I. vydání knihy kupovali přes můj web, použijte stejné jméno a emailovou adresu. Pokud jste si kupovali předchozí vydání osobně v kavárně/stánku, pošlete mi prosím fotku s naší knihou na info@cafeneratov.cz. Beru na vědomí, že knihy budou rozesílány na začátku prosince.
  • Klikněte prosím na tlačítko Chci objednat knihu a vyplňte vaše jméno, email a adresu, kam chcete knihu zaslat. Překontrolujte si pečlivě všechny údaje zadané ve formuláři, především poštovní adresu. Chybějící údaj může znamenat, že kniha se k Vám nemusí dostat. Náš bankovní účet: 2700777549/2010, celková částka je 249 (mám I. vydání doma) nebo 269 Kč (kupuji poprvé), do poznámky pro příjemce napište vaše příjmení. SLOVENSKO!! Náš bankovní účet: IBAN CZ7520100000002900803721, SWIFT FIOBCZPPXXX celková částka je 15,49 eur (mám I. vydání doma) nebo 16,99 eur (kupuji poprvé), do poznámky pro příjemce napište vaše příjmení.
  • Po zaplacení objednávky a odeslání knihy emailem rovněž obdržíte daňový doklad.

Za jak dlouho budu mít knihu ve schránce?

Kniha se bude posílat až po tisku II. vydání tiskárnou na začátku prosince. Pokud ji neobdržíte do Mikuláše, určitě napište na info@cafeneratov.cz a my sjednáme nápravu.

Zasíláte knihy i na Slovensko a do EU?

Ano, knihu si můžete objednat na Slovensko. Kvůli vysoké ceně poštovného bohužel akce zdarma na Slovensko neplatí. Cena knihy pak začíná na 9,49 eur pro majitele I. vydání (+poštovné 6 eur) a 10,99 eur pro ostatní (+poštovné 6 eur) Napadá Vás další otázka? Pište mi na info@cafeneratov.cz

Lze zaslat knihu na dobírku?

Bohužel z důvodu dražšího poštovného a administrativy spojené s tímto zasláním, knihy na dobírku neposíláme.

Proč mám posílat fotku?

Slevu pro majitele I. vydání, pokud byla kniha zakoupena osobně, není možné jinak ověřit. Pokud však jste např. knihu již někomu darovali, napište mi to do poznámky a slevu vám také uznáme. Věříme našim zákazníkům. Zákazníci, kteří kupovali knihu tehdy přes web a uvedou stejné identifikační údaje (email a jméno), nemusí nic posílat a automaticky pro ně platí nejvýhodnější cena 249 Kč.

Potřebujete pomoc?

Napište mi na info@cafeneratov.cz nebo volejte na 777 025 217.

Jsme tu pro vás, rádi vám pomůžeme.

Objednávkový formulář vytvořen přes aplikaci FAPI.cz